Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Odblaski rowerowe

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Odblaski rowerowe należą do podstawowego wyposażenia każdego roweru. Niezależnie od tego, czy jeździsz rowerem miejskim, górskim czy szosowym, musisz pamiętać, że bezpieczeństwo jest bardzo ważne, zwłaszcza po ciemku i na drogach poza obszarem zabudowanym. 

Odblaski rowerowe — dlaczego są takie ważne?

Odblaski rowerowe to bardzo drobne, ale niezwykle ważne elementy, które sprawiają, że rower jest bardziej widoczny. Jeśli podróżujesz po zmroku, to nie tylko oświetlenie rowerowe w postaci lampek jest ważne. Odblaski rowerowe na tył i przód roweru, ale także te montowane do szprych w kole rowerowym znacznie poprawiają widzialność roweru. Kierowca samochodu, który jedzie po zmroku, nieoświetlony rower zauważy bardzo późno, nawet z odległości 20 czy 10 metrów. Odblask będzie dla niego widoczny już z odległości 100, a nawet 150 metrów. Może się wtedy przygotować na ominięcie rowerzysty. Dlatego nie tylko kask rowerowy chroni rowerzystę, ale także odpowiednie wyposażenie roweru w odblaski i światełka. 

Kup lub sprzedaj odblaski rowerowe w Pricelesso!

Możesz kupić odblaski rowerowe w Pricelesso, szybko zamontować je do roweru i cieszyć się jazdą nawet po zmroku. W Pricelesso sprzedawcy proponują odblaski rowerowe do każdego typu roweru. Jeśli chcesz, możesz sprzedać nieużywane odblaski rowerowe lub rozszerzyć ofertę swojej firmy o takie rowerowe gadżety. W Pricelesso sprzedaż produktów sportowych i akcesoriów do rowerów jest tania i niezwykle skuteczna.