Łączymy oferty, łączymy ludzi.
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Lusterko rowerowe

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Tak jak w samochodach czy motorach, tak i w rowerach stosuje się lusterka rowerowe. Lusterko rowerowe jest niezwykle praktyczne podczas jazdy po mieście i zwiększa bezpieczeństwo rowerzysty oraz innych użytkowników drogi czy ścieżki rowerowej. Jeśli dużo i dynamicznie jeździsz po zatłoczonych drogach, kup i zamontuj lusterko rowerowe.

Po co wymyślono lusterko rowerowe?

Lusterko rowerowe kosztuje od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych, może być montowane na kierownicy rowerowej lub przy rowerowej rączce. Niektóre modele można montować nawet do kasku rowerowego. Lusterko należy dopasować długością oraz wyglądem do każdego roweru. Jednak lusterko rowerowe nie służy do ozdoby, ale przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Pozwala na ciągłe monitorowanie sytuacji za rowerzystą, dzięki czemu wie on, czy nie będzie wyprzedzany przez pojazd mechaniczny lub inny rower. 

Kup lub sprzedaj lusterko rowerowe w Pricelesso!

Chcesz czuć się bezpieczniej na drodze podczas jazdy rowerem? Kup lusterko rowerowe, które sprawi, że lepiej zaplanujesz manewry i unikniesz kolizji z pojazdem lub innym rowerem. Wszystkie dostępne modele lusterek kupisz w Pricelesso. Pricelesso to także miejsce, w którym możesz sprzedać rowerowe lusterko. Portal skupia osoby, które sprzedają zbędne przedmioty, jak i te, które chcą rozwinąć swój biznes, oferując wysokiej jakości produkty dla sportowców zawodowych i amatorów.