Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Licznik rowerowy

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Rower to niezwykle przydatne narzędzie do przemieszczania się, ale często także sposób na trening całego ciała. Jeśli traktujesz swój pojazd jako środek transportu i wtedy, kiedy chcesz schudnąć lub pobić życiowy rekord prędkości, możesz zamontować licznik rowerowy. Niedrogie urządzenie ma wiele funkcji, które przydają się amatorom i kolarzom.

Dlaczego warto mieć licznik rowerowy?

Podstawową funkcją licznika rowerowego jest odmierzanie przebytych kilometrów i wskazywanie prędkości jazdy. Przeciętny licznik rowerowy ma także zegar i datownik. Wiele modeli liczników rowerowych posiada także pomocne funkcje, takie jak wskazanie średniej, minimalnej i najwyższej prędkości, sumowanie wszystkich przebytych kilometrów, a nawet liczenie spalonych kalorii. Dzięki niemu można planować swoje treningi i nie trzeba notatnika do zapisywania gromadzonych przez licznik informacji. Jednocześnie montaż licznika rowerowego, zwłaszcza bezprzewodowego, jest bardzo prosty, licznik rowerowy wymaga jedynie zastosowania właściwych baterii. To po stopce rowerowej i lusterku rowerowym kolejny element wyposażenia roweru, który przydaje się każdemu miłośnikowi jazdy. 

Kup lub sprzedaj licznik rowerowy w Pricelesso!

Nie masz jeszcze licznika rowerowego? Nic straconego, bo kupisz go w Pricelesso od sprawdzonych sprzedawców, którzy oferują nowe oraz używane urządzenia i gadżety do rowerów. Sprawdź ofertę, negocjuj cenę w Strefie Sportu i ciesz się zakupem, który dotrze pod wskazany przez Ciebie adres. Pricelesso to także znakomity portal dla sprzedawców produktów nowych i używanych, którzy wystawiając ogłoszenia, docierają do wielu potencjalnych klientów.