Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Kask rowerowy

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Kask rowerowy jest obowiązkowym wyposażeniem każdego małego i dorosłego rowerzysty. Żaden sprzęt rowerowy tak skutecznie nie zapewnia bezpieczeństwa. W sytuacji zderzenia z samochodem, innym rowerzystą, pieszym, w sytuacji upadku, daje olbrzymią szansę na brak najpoważniejszych obrażeń. Kask rowerowy może być nie tylko praktyczny, ale jest także wygodny i kolorowy.

Zawsze pamiętaj o rowerowym kasku!

Kask rowerowy musi być idealnie dopasowany do głowy użytkownika. Nie może być za ciasny ani za luźny. Porządny kask posiada regulowane paski mocujące oraz liczne otwory wentylacyjne, które gwarantują komfort jazdy na rowerze także w upalne dni. Zapaleni rowerzyści, którzy korzystają z tego środka transportu także zimą, mogą wybrać ocieplane kaski rowerowe. Warto pamiętać, że także dziecko, które podróżuje w foteliku rowerowym albo jest pasażerem przyczepki rowerowej, powinno mieć własny kask. 

Kup lub sprzedaj kask rowerowy w Pricelesso!

Kask rowerowy zabezpiecza głowę rowerzysty przed urazem, dlatego jest niezbędny nawet podczas relaksujących wycieczek po lesie, nie tylko podczas skoków na rowerze wyczynowym. Kup kask rowerowy w Pricelesso, gdzie znajdziesz setki modeli na każdy rozmiar stylistyką dopasowanych do rowerów miejskich, górskich, wyczynowych. Jeśli masz kask, którego już nie potrzebujesz, także użyj Pricelesso, by go sprzedać! To sposób łatwy, szybki i nic nie kosztuje!