Łączymy oferty, łączymy ludzi.
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Kamera rowerowa

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Jazda na rowerze może być rekreacyjna albo agresywna, wyczynowa. Podczas każdej przejażdżki można wykorzystać kamerę rowerową. Zamontowana na kasku rowerowym albo na kierownicy rowerowej kamerka będzie zapisywać obraz z trasy, który można odtworzyć na komputerze czy wrzucić do sieci. 

Do czego służy kamera rowerowa?

Kamery rowerowe powstały z myślą o filmowaniu podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Tego typu sprzęt ma konstrukcję, która zapewnia urządzeniu dużą wytrzymałość na wstrząsy i uderzenia, ale jest też zminiaturyzowany na tyle, by użytkownik mógł swobodnie korzystać ze sprzętu i by nie przeszkadzał podczas jazdy na rowerze. Kamera rowerowa ma przede wszystkim dużą czułość, minimalne gabaryty, jest wytrzymała a stabilizacja obrazu pozwala na nagrywanie płynnego obrazu nawet podczas jazdy po nierównym terenie. Filmiki z kamery rowerowej cieszą się dużą popularnością wśród miłośników akrobacji na rowerze czy zwolenników szybkiej jazdy. Można dzięki nim pochwalić się swoimi dokonania lub spektakularną wywrotką na trasie. Wielu rowerzystów używa też kamerek rowerowych do zapisywania przebiegu trasy. Urządzenie jest przydatne na przykład w przypadku kolizji z innym użytkownikiem ruchu, kiedy trudno dojść do tego, kto zawinił na drodze. 

Kup lub sprzedaj kamerę rowerową w Pricelesso!

Szukasz kamery rowerowej, by nagrywać swoje treningi? Różne modele znajdziesz w Pricelesso, a jeśli nie widzisz swojej wymarzonej kamery w ofertach, możesz zamieścić ogłoszenie w dziale “kupię”. System sam dopasuje do niego oferty sprzedaży kamer rowerowych. Jeśli chcesz sprzedać rowerową kamerkę, wystaw ogłoszenie i czekaj na propozycje kupna od klientów z całego kraju.