Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Fotelik rowerowy

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Fotelik rowerowy jest najlepszym sposobem na podróżowanie rowerem z małym dzieckiem. Już maluch, który dobrze siedzi i trzyma prosto główkę, może podziwiać świat zza pleców mamy i taty. Wystarczy założyć dziecku kask rowerowy, zapiąć go w foteliku i ruszyć przed siebie.

Bezpieczne podróżowanie w foteliku rowerowym

Foteliki rowerowe uważane są za bezpieczne, ponieważ dziecko siedzi blisko rodzica. Fotelik montowany jest najczęściej na tylnym bagażniku lub na ramie, nie brakuje też modeli do przewożenia dziecka z przodu. Te drugie świetnie sprawdzają się zwłaszcza przy małych dzieciach, gdy nie zasłaniają rodzicowi drogi. Jazda z fotelikiem rowerowym i dzieckiem bywa jednak nieco trudniejsza, ze względu na obciążenie roweru, ale szybko można do tego przywyknąć. Warto pamiętać, że w foteliku rowerowym mieści się tylko jedno dziecko. Jeśli z rodzicem ma podróżować rodzeństwo, świetnym rozwiązaniem będzie pasażerska przyczepka rowerowa. W obu przypadkach maluch musi mieć na głowie kask rowerowy dopasowany do swoich rozmiarów. 

Kup lub sprzedaj fotelik rowerowy w Pricelesso!

Dzieci szybko rosną i przesiadają się z fotelika rowerowego na własny rowerek, dlatego w Pricelesso można sprzedać używany fotelik rowerowy. Można też go kupić za niewielkie pieniądze i cieszyć się rodzinnymi podróżami. W Pricelesso robienie zakupów jest proste i szybkie, a satysfakcja z wymiany produktów po stronie kupca i sprzedawcy zawsze tak samo wysoka.