Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Bukłak rowerowy

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Zawsze, gdy uprawiasz sport, musisz zadbać o dostarczenie sobie odpowiedniej ilości płynów. W przypadku zwyczajnej aktywności wystarczy 1,5-2 litrów wody czy napoju z elektrolitami. Jednak podczas dłuższych wypraw rowerowych, trzeba zapewnić sobie dostęp do 2, a nawet 3 litrów płynów. Gdy po drodze nie ma żadnych sklepów, zapasy napoju lub wody trzeba wziąć ze sobą. Dlatego wielu rowerzystów korzysta z bukłaka rowerowego. 

Bukłak rowerowy a rowerowy bidon

Podczas krótkiego treningu wystarczy rowerowy bidon przewożony w koszyku na ramie lub w sakwie rowerowej. Pomieści on od 0,5l do 1l napoju. Bukłaki rowerowe mają znacznie większą pojemność i wykonane są z odpornych i nietoksycznych tworzyw, dlatego sprawdzają się podczas maratonów lub jazdy w trudnym terenie. Dzięki odpowiedniej budowie bukłaka rowerowego można jechać rowerem i pić jednocześnie ze specjalnej rurki doprowadzającej wodę. Bukłak umieszcza się w plecaku rowerowym, jest więc zawsze w pobliżu. 

Kup lub sprzedaj bukłak rowerowy w Pricelesso!

Wybierasz się w dłuższą trasę rowerową i chcesz mieć napój pod ręką? Skorzystaj z ofert sprzedawców Pricelesso i kup bukłak rowerowy o dużej pojemności. Jeśli posiadasz bukłak rowerowy na sprzedaż, także możesz skorzystać z możliwości, jakie daje Pricelesso, portal dla miłośników sportu i sprzedawców sportowych ubrań, gadżetów oraz sprzętów, także tych dla zapalonych rowerzystów.