Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Błotniki rowerowe

Widok:
Sortuj:

Chociaż pogoda w naszym klimacie nie zawsze sprzyja uprawianiu sportów na świeżym powietrzu, to na regularną jazdę na rowerze niezależnie od aury decyduje się bardzo wiele osób. Żeby jazda po mokrych ścieżkach rowerowych i kałużach nie skończyła się plamami z błota na ubraniu, koniecznie trzeba posiadać błotniki rowerowe. To tanie, ale skuteczne oprzyrządowanie roweru pasuje do rowerów miejskich, wyczynowych, szosowych, górskich, do pojazdów dla dzieci oraz dla dorosłych kolarzy. 

Najlepsze błotniki rowerowe

Żeby uniknąć błotnych kąpieli podczas jazdy na rowerze w każdą pogodę, musisz mieć błotniki rowerowe. Kiedy na ścieżkach lub w terenie jest mokro, plamy na plecach skutecznie demotywują i negatywnie wpływają na koncentrację. Poza tym wielu rowerzystów traktuje rower jako pojazd do przemieszczania się do pracy czy na zakupy, a wtedy zabrudzone ubranie nie zawsze można z siebie zdjąć. Błotniki chronią też przed zabrudzeniem sakwy rowerowe oraz torby montowane na tylnym bagażniku. Warto wybrać błotniki rowerowe dopasowane do swojego modelu. Niektóre montowane są do tylnych widełek lub przedniego widelca, inne wystarczy przykręcić z tyłu, pod siodełkiem. Wiele modeli posiada też chlapacze. Montaż błotnika można wykonać za pomocą podstawowych narzędzi rowerowych. 

Kup lub sprzedaj błotniki rowerowe w Pricelesso!

W Pricelesso znajdziesz różnorodne błotniki, ciekawe kolorystycznie i wykonane z różnych tworzyw. Możesz kupić je szybko i tanio, a potem łatwo dopasować do swojego roweru. Jeśli posiadasz zbędne błotniki rowerowe, sprzedaj je w Pricelesso. Łączymy tutaj wszystkich miłośników kolarstwa, jazdy dla przyjemności oraz wyczynowej!