Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Bagażnik rowerowy

Widok:
Sortuj:

Rower służy treningom kardio, pozytywnie wpływa na kondycję, rozwój mięśni, zwłaszcza nóg, pośladków, ale i brzucha, dotlenia cały organizm i pozwala na relaks poza domem. Jednak wielu osobom służy też do przewożenia zakupów, towarów lub dzieci. Dobrze zamontowany bagażnik rowerowy czyni więc rower jeszcze praktyczniejszym pojazdem. 

Praktyczny bagażnik rowerowy

Bagażnik rowerowy montowany jest nad tylnym kołem za pomocą kilku śrub. Można go używać zarówno w rowerze z błotnikami rowerowymi, jak i bez nich. Bezpośrednio do bagażnika rowerowego możemy przymocować zakupy, ale też sakwy rowerowe lub torby rowerowe. Bagażnik rowerowy o dużym udźwigu, np. 25 kg, świetnie sprawdzi się także jako podstawa do montażu fotelika rowerowego dla dziecka. Dzięki temu, że bagażniki rowerowe na tył są uniwersalne i dostępne w różnych wymiarach, można zamocować produkt właściwie do każdego typu miejskiego roweru oraz rowerów trekkingowych i górskich. 

Kup lub sprzedaj bagażnik rowerowy w Pricelesso!

Jeśli chcesz na rowerze przewozić bagaże albo osoby, musisz mieć bezpieczny, wytrzymały, metalowy bagażnik rowerowy. Teraz kupisz go w Pricelesso, gdzie oferta artykułów rowerowych i sprzętu sportowego jest niesamowicie ciekawa, a produkty oferowane w korzystnych cenach. Pricelesso to nowoczesna także platforma wymiany towarów, dlatego możesz tutaj sprzedać bagażnik rowerowy, z którego nie chcesz już korzystać.