Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Wioślarz

Widok:
Sortuj:

Ergometr wioślarski można wykorzystać podczas treningu na siłowni lub w domu. To urządzenie fitness wszechstronnie kształtujące sylwetkę, zwłaszcza w części ramion. Gwarantuje intensywne, ale przyjemne ćwiczenia aerobowe. Wioślarz rzeźbi sylwetkę, spala kalorie, przygotowuje ciało do sezonu kajakarskiego, ale wiosłowanie poprawia też nastrój i zwiększa ogólną kondycję ciała. 

Zalety ćwiczenia na wioślarzu

Wykonywanie ćwiczeń na wioślarzu do złudzenia przypomina wiosłowanie. Ruch ten angażuje wszystkie grupy mięśni, najbardziej jednak rzeźbi ramiona i plecy, stając się znakomitym uzupełnieniem dla ćwiczeń na stepperze czy rowerku treningowym. Poprawia też pracę układu krążenia, przyspiesza przemianę materii, więc sprzyja odchudzaniu i zdrowiu. Wioślarz zmniejsza też wszelkie bóle karku, a ponieważ można na nim ćwiczyć nawet przed telewizorem, odpręża i daje dużo frajdy. Każde urządzenie typu „wioślarz” ma regulację oporu, dlatego świetnie sprawdza się przy ćwiczeniach dla początkujących i dla osób zaawansowanych. 

Kup lub sprzedaj wioślarza w Pricelesso!

Wioślarz z Pricelesso może stać się ulubionym sprzętem do ćwiczeń w domu. Jeśli zbyt szerokie ramiona, bóle pleców i kiepska kondycja fizyczna są Twoim zmartwieniem, kup w Pricelesso wioślarza i ćwicz w każdej wolnej chwili w domu. Jeśli masz wioślarza i już go nie potrzebujesz, stwórz ciekawą ofertę i sprzedaj go w Pricelesso. Na pewno szybko znajdziesz potencjalnych klientów z całej Polski albo z najbliższej okolicy.