Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Trampolina

Widok:
Sortuj:

Skakanie na trampolinie stało się modne kilka lat temu. Najpierw przede wszystkim skakały na niej dzieci, później do wielkiej fascynacji skakaniem na batucie dołączyli dorośli. Trampolina przynosi bowiem nie tylko dużą dawkę radości, ale także ma niesamowity wpływ na rozwój całego ciała.

Zalety skakania na trampolinie

Trampolina składa się ze stelaża i elastycznej siatki zamontowanej na sprężynach. Skoki nie wymagają żadnych umiejętności, a wspaniale rozwijają wszystkie mięśnie. Wzmacniają nogi, pośladki, mięśnie brzucha i pleców, kształtują zmysł równowagi, sprawiają, że tętno przyspiesza i organizm jest lepiej dotleniony. Podczas przyjemnych skoków można spalić ogromne ilości kalorii i poprawić sobie nastrój. Duża trampolina może stać w ogrodzie, na tarasie, a mała trampolina nawet w domu i być wykorzystywana do swobodnych ćwiczeń lub podczas zajęć w fitness klubie. Obok orbitreków i bieżni jest jednym z najpopularniejszych urządzeń do ćwiczeń aerobowych. 

Kup lub sprzedaj trampolinę w Pricelesso!

W Pricelesso możesz kupić trampolinę dla siebie, dla dziecka, do klubu fitness i do domu. Możesz też sprzedać trampolinę, jeśli nie jest Ci potrzebna. W Pricelesso łączymy ludzi z całej Polski, ale też z najbliższych okolic, by mogli swobodnie i szybko wymieniać towary, akcesoria, ubrania i urządzenia. To skuteczna forma kupowania i sprzedawania bez dodatkowych kosztów.