Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Stepper

Widok:
Sortuj:

Stepper to bardzo ciekawe urządzenie do wykonywania prostych ćwiczeń w domu. Jest znane z sal ćwiczeń, klubów fitness i siłowni, ale korzyści z chodzenia na stepperze są tak duże, że warto postawić go także w domu. Stepper nie zajmuje wiele miejsca, nie jest skomplikowany, a skutecznie i przyjemnie pozwala spalić kalorie i wymodelować łydki, uda, pośladki oraz brzuch.

Zalety ćwiczeń na stepperze

Stepper to niewielka konstrukcja składająca się z podnośników oraz pedałów, które naprzemiennie unoszą się i opadają pod wpływem ruchu. Stepper może być prosty lub skrętny, stymuluje naturalne czynności, przypominające wchodzenie po schodach. Urządzenie skrętne dodatkowo angażuje mięśnie skośne brzucha oraz te po wewnętrznej stronie ud, dlatego ruch jest bardziej zbliżony do jazdy na rolkach lub łyżwach niż do wchodzenia po schodach. Osoba, która przy okazji ćwiczeń w domu chce wzmocnić ramiona, może też wybrać stepper z elastycznymi linkami. Popularnością cieszą się także steppery z kolumną podpierającą. Jeśli w domu nie ma miejsca na rower stacjonarny lub orbitrek, mały stepper także dobrze sprawdzi się podczas treningów. 

Kup lub sprzedaj stepper w Pricelesso!

Przekonałeś się, że stepper jest dla Ciebie? Kup go w Pricelesso szybko i w korzystnej cenie! A może zdecydowałeś się sprzedać stepper, bo na nim nie ćwiczysz lub wymieniasz sprzęt na inny? W Pricelesso w prosty sposób można zaprezentować przedmioty na sprzedaż. Łączymy miłośników sportu, którzy chcą wymieniać ubrania, akcesoria i urządzenia pozwalające być fit i cieszyć się dobrym zdrowiem.