Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
Producent
Rodzaj
Typ
WYCZYŚĆ FILTRY
ROZWIŃ więcej filtrów

Rower stacjonarny

Widok:
Sortuj:

Jazda na rowerze jest niesamowicie przyjemna, zwłaszcza w ciepłe, słoneczne dni. Jeśli jednak aura nie sprzyja: pada, wieje, na chodnikach leży śnieg a ulice są oblodzone, nie trzeba rezygnować z treningu. Rower stacjonarny nie zajmuje wiele miejsca, a doskonale sprawdzi się jako urządzenie do pokonywania wielu kilometrów, ćwiczenia mięśni, poprawy kondycji. Może na nim ćwiczyć każdy, nawet osoba z problemami zdrowotnymi, gdyż nie obciąża kolan i kręgosłupa. 

Zalety ćwiczeń na rowerze stacjonarnym

Rower jest środkiem transportu, ale także urządzeniem do ćwiczeń aerobowych. Na rowerze stacjonarnym nie można nigdzie pojechać, ale można skutecznie walczyć z nadprogramowymi kilogramami i zadbać o formę bez wychodzenia z domu. Wybierz rower stacjonarny, jeśli nie możesz używać tradycyjnego roweru lub gdy oprócz klasycznej jazdy na rowerze chcesz popedałować przed telewizorem. To świetny trening dla osób początkujących i doświadczonych kolarzy może być elementem rozgrzewki lub treningu cardio. To też sprzymierzeniec osób walczących z nadmiarem kilogramów. Modeluje sylwetkę, spala tkankę tłuszczową, zwiększa kondycję. Do jazdy na rowerze stacjonarnym nie musisz mieć specjalistycznego wyposażenia, wystarczą legginsy fitness, spodnie, koszulka fitness, która zapewni swobodę ruchów i ulubione buty do ćwiczeń. 

Kup lub sprzedaj rower stacjonarny w Pricelesso!

Rower stacjonarny możesz kupić lub sprzedać w Pricelesso. To świetne miejsce, które łączy miłośników sportów amatorskich, zawodowych oraz ekstremalnych. Kupuj, sprzedawaj, wymieniaj, poznawaj ludzi, którzy mają podobne zainteresowania szybko, skutecznie i bez wychodzenia z domu.