Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
Producent
Rodzaj
Typ
WYCZYŚĆ FILTRY
ROZWIŃ więcej filtrów

Orbitrek

Widok:
Sortuj:

Trening cardio można bez obaw przeprowadzić w domu, jeśli dysponuje się odpowiednim sprzętem. Może być to orbitrek, popularne, bardzo uniwersalne urządzenie, które zwiększa ogólną kondycję organizmu, spala kalorie, poprawia wytrzymałość mięśni i angażuje całe ciało. Orbitrek idealnie sprawdzi się jako zamiennik treningu w klubie fitness, zwłaszcza jeśli nie mamy czasu i pieniędzy na regularne, płatne ćwiczenia. 

Zalety ćwiczenia na orbitreku

Orbitrek sprawia, że intensywnie pracują wszystkie mięśnie. Podczas ćwiczeń trzeba wykonywać ruchy nogami, podobne do tych, jakie wykonuje się na rowerze lub stepperze. Dodatkowo angażowane są całe ręce, a przez to też brzuch, plecy, pośladki. Ćwicząc na orbitreku, można poczuć się zdrowszym, sprawniejszym, ale i szczęśliwszym, ponieważ ćwiczenia sprawiają, że organizm produkuje więcej tzw. hormonów szczęścia. Orbitreki, jako proste i bezpieczne urządzenia, polecane są osobom początkującym, ale możliwość zwiększenia obciążenia podczas ćwiczeń sprawia, że trening na orbitreku jest też bardzo wartościowy dla osób zaawansowanych. Do ćwiczeń na orbitreku musisz mieć buty fitness, które zapewnią stabilizację stóp podczas ćwiczeń. Nie zapomnij też o bidonie z wodą lub z napojem izotonicznym. 

Kup lub sprzedaj orbitrek w Pricelesso!

Jeśli chcesz ćwiczyć w domu, by spalić kalorie, kształtować sylwetkę i cieszyć się dobrym zdrowiem, kup orbitrek w Pricelesso. Łączymy osoby, które oferują urządzenia do ćwiczeń, z tymi, które chcą je kupić. Jeśli chcesz sprzedać orbitrek, wystaw w Pricelesso ogłoszenie ze zdjęciem i czekaj na odzew potencjalnych klientów. W Pricelesso można ustawić lokalizację ogłoszeń, dlatego szukanie ofert kupna i sprzedaży orbitreków jest proste jak nigdy dotąd!