Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
Producent
Rodzaj
WYCZYŚĆ FILTRY
ROZWIŃ więcej filtrów

Bieżnia

Widok:
Sortuj:

Bieżnia domowa jest świetnym urządzeniem, dzięki któremu można biegać w domu. Jeśli nie masz czasu na długie treningi, jeśli pogoda nie rozpieszcza, a nie chcesz tracić okazji do biegania, zdecyduj się na zakup bieżni elektrycznej czy magnetycznej. Spalisz kalorie, poprawisz swoją kondycję bez wychodzenia z domu i bez płacenia za pobyt w siłowni. 

Zalety biegania na bieżni

Bieżnia umożliwia ćwiczenie w domu, niezależnie od pory roku i dnia. Trening na bieżni jest tak samo wartościowy, jak bieg w terenie, pozwala wzmocnić całe ciało, mięśnie, zwiększyć wydolność oddechową, spalić kalorie. Odchudza, poprawia też ogólne samopoczucie, gdyż wzmacnia wydzielanie serotoniny, hormonu szczęścia. Dzięki bieżni można więc całościowo zadbać o siebie. Bieżnie to urządzenia nowoczesne, idealne dla początkujących i dla osób zaawansowanych. Wiele modeli składa się i nie zajmuje miejsca w mieszkaniu. Bieżnia może posiadać komputer, który dobiera programy treningowe i zwiększa obciążenia, by trening osób zaawansowanych był jeszcze bardziej efektywny. Żeby biegać na bieżni, wystarczy mieć buty fitness, które odciążają stopy, kręgosłup, chronią staw skokowy przed kontuzją. Przyda się także sportowe ubranie, na przykład spodnie fitness i luźna koszulka czy top fitness

Kup lub sprzedaj bieżnię fitness w Pricelesso!

Jeśli marzysz o bieżni fitness, nie musisz jej szukać daleko. W Pricelesso znajdziesz oferty  sprzedaży urządzeń do ćwiczeń, ustalając konkretną lokalizację sprzedawcy. Możesz pojechać, sprawdzić, czy urządzenie jest sprawne i czy spełnia Twoje wymogi. Jeśli chcesz sprzedać bieżnię, wystaw ogłoszenie ze zdjęciami w Pricelesso i czekaj na odzew zainteresowanych klientów. W Pricelesso łączymy miłośników biegania, osoby, które poszukują urządzeń fitness z tymi, które chcą sprzedać bieżnię.