Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Sprzęt fitness

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Dostępny w naszym serwisie sprzęt fitness pozwala zachować wysoki poziom aktywności fizycznej bez wychodzenia z domu. Jeżeli nie masz czasu i możliwości, by regularnie odwiedzać siłownię lub trenować w terenie, to wystarczy osobny pokój lub kąt w pomieszczeniu mieszkalnym, aby rozpocząć regularne treningi. Dzięki nim wzmocnisz mięśnie, poprawisz kondycję i zrzucisz zbędne kilogramy.

Podzieliliśmy wszystkie maszyny do fitnessu na kilka działów, aby ułatwić poruszanie się po serwisie i szybkie odnajdywanie pożądanych towarów. Dobierz sprzęt fitness do swoich potrzeb i ćwicz w każdej wolnej chwili. Częstotliwość i dynamikę ćwiczeń dostosuj do swojej aktualnej kondycji. Staraj się nie popadać w monotonię: zmieniaj maszyny, czas i intensywność treningów fitness. Taka strategia pozwala zachować tężyznę fizyczną i zminimalizować ryzyko urazów.

Jaką maszynę fitness wybrać na początek?

Najchętniej wybieranym sprzętem fitness są rowery stacjonarne. Wyczynowcy najwyżej cenią sobie rowery spinningowe. Jeżeli masz problemy ze stawami, to optymalny będzie rower treningowy stacjonarny poziomy, który pozwala przyjąć pozycję półleżącą. Poszerzenie możliwości rowerka stacjonarnego oferują orbitreki. Najbardziej godny polecenia jest atrakcyjny cenowo i niezawodny magnetyczny orbitrek do ćwiczeń. Jeżeli potrzebujesz bardzo intensywnego ruchu, jeżeli chcesz zbudować siłę i szybko spalić zbędny tłuszcz, to odpowiedzią na te potrzeby jest wioślarz treningowy magnetyczny, ergometr z oporem powietrznym lub wodnym.

Osoby, które martwi tłuszczyk na nogach oraz na pośladkach i brzuchu, mogą sięgnąć po step fitness. To niezwykle proste w użyciu, a jednocześnie bardzo skuteczne urządzenie treningowe. Natomiast prawdziwym generatorem dobrej zabawy jest trampolina: sprzęt, na którym mogą ćwiczyć wszyscy członkowie rodziny – od małych dzieci po seniorów.