Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Skarpetki fitness

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Zwykłe skarpetki mogą nie poradzić sobie w warunkach panujących na siłowni, w sali fitness czy podczas biegania lub jazdy na rowerze. To skarpetki fitness zostały stworzone z włókien, które ograniczają pojawianie się potu i nieprzyjemnego zapachu, zmniejszają ryzyko otarć i pęcherzy oraz stabilizują stopę. 

Miękkie i wygodne skarpetki fitness

Chociaż bardzo ważne są odpowiednie buty fitness podczas uprawiania sportu, to skarpety mają bezpośredni kontakt z ciałem. Mają za zadanie sprawić, by stopy pozostały suche przez cały czas trwania treningu. Jeśli po wyjściu z siłowni pojawia się nieprzyjemny zapach, czas zmienić zwyczajne skarpety na odpowiednio dobrane skarpetki fitness. Muszą one przepuszczać powietrze i zmniejszać wydzielanie nieprzyjemnego zapachu, który związany jest z potem. Takie właściwości gwarantuje specjalny materiał. Skarpetki fitness dodatkowo są niezwykle rozciągliwe, świetnie przylegają do stopy, a specjalistyczny sposób szycia ogranicza powstawanie otarć i pęcherzy. Ponadto skarpetki fitness zapewniają lepsze trzymanie kostki, palców i łuków stóp, dlatego obok butów czy spodni fitness są niezbędnym wyposażeniem każdego miłośnika sportu. 

Kup lub sprzedaj skarpetki fitness w Pricelesso!

W Pricelesso możesz sprzedać lub kupić każde skarpetki fitness niezależnie od rozmiaru. Są tutaj skarpetki krótkie, do kostki, jak i dłuższe, chroniące stopy przed przegrzaniem oraz ciepłe, jeśli są niezbędne na chłodniejsze dni. Łączymy szybko osoby, które szukają ubrań sportowych, z tymi, którzy chcą je sprzedać. Bez wychodzenia z domu i zawsze w korzystnych cenach.