Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Koszulka fitness

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Każdy strój sportowy składa się z kilku elementów, a jednym z nich jest koszulka fitness. Modeli koszulek jest wiele, dlatego dobiera się je do rodzaju uprawianego sportu. Jeśli uwielbiasz treningi na siłowni, bierzesz czynny udział w zajęciach gimnastycznych albo po prostu doceniasz lekkie i wygodne stroje na co dzień, koszulka fitness musi znaleźć się w Twojej szafie. 

Jakiej koszulki fitness potrzebujesz?

Koszulka fitness nigdy nie może ograniczać ruchów, musi być przewiewna, szybko wysychać i odprowadzać pot z dala ciała. Wybierz koszulkę fitness z elastycznego materiału o właściwościach oddychających. Jeśli koszulka fitness potrzebna jest na jogę, pilates lub siłownię, wystarczy koszulka oversize z topem. Dopasowana koszulka z krótkim rękawem jest znakomita na bieżnię lub rowerki, a przy wyciskaniu dużych ciężarów oraz do crossfitu dopasowana koszulka na ramiączkach może okazać się najwygodniejsza. Panie koszulkę fitness zakładają na stanik fitness, wygodny i oddychający. Można ją też połączyć z topem fitness gwarantującym wyjątkowy komfort ćwiczeń. 

Kup lub sprzedaj koszulkę fitness w Pricelesso!

Masz zbędną koszulkę fitness, która może jeszcze komuś służyć? A może poszukujesz idealnej koszulki fitness na ćwiczenia w klubie, siłowni, do biegania lub na rower? W Pricelesso łączymy osoby, które sprzedają koszulki fitness z tymi, które chcą je kupić. Taniej, szybko, bez wychodzenia z domu możesz dopasować idealne ubranie na salę ćwiczeń.