Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
Pojemność
Producent
WYCZYŚĆ FILTRY
ROZWIŃ więcej filtrów

Torba fitness

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Chodzisz na siłownię, zajęcia w klubie fitness, jogę lub inne ćwiczenia ogólnorozwojowe? Bez torby fitness nie weźmiesz ze sobą ręcznika, butów czy dresu na zmianę albo kosmetyków pod prysznic. Pojemna, lekka i nieprzemakalna torba na basen lub salę fitness jest po prostu niezbędna. 

Torba fitness - specjalistyczna czy uniwersalna?

Niektóre torby fitness powstały z myślą o uprawianiu konkretnego sportu. Mogą być przeznaczone do uprawiania konkretnej aktywności, na przykład do noszenia ubrań na siłownię, zumbę, halę do grania w piłkę. Nie brakuje też modeli toreb nieprzemakalnych, do których można wrzucić ręcznik fitness po kąpieli, mokre koszulki fitness lub stroje kąpielowe. Jeśli jednak torba jest uniwersalna, można spakować w nią niezbędne rzeczy na weekendowy wyjazd, wycieczkę, a nawet zabrać ją na zakupy. Dobierz wielkość torby sportowej do swoich potrzeb. Jeśli zabierasz tylko bidon z wodą i ręcznik, potrzebujesz małej, podręcznej torby, na przykład takiej do 30 litrów pojemności. Jeśli zaś zabierasz piłkę, rolki, rakietę do tenisa czy sprzęt do nurkowania, torba musi być odporna na duże obciążenia i bardzo przestronna, na przykład o pojemności 50 litrów. 

Kup lub sprzedaj torbę fitness w Pricelesso!

W Pricelesso znajdziesz małe, średnie i duże torby fitness w wielu kolorach i wzorach. To tutaj osoby, które chcą sprzedać torbę, wystawiają czytelne ogłoszenia ze zdjęciami, by każdy mógł kupić produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Jeśli chcesz sprzedać torbę, zaprezentuj ją w Pricelesso, a na pewno szybko znajdzie ona swojego nowego właściciela.