Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Ręcznik fitness

Widok:
Sortuj:

Każda wizyta na siłowni i fitness klubie wymaga, by wziąć po zajęciach prysznic. A skoro prysznic to niezbędny jest ręcznik. Ręcznik fitness różni się tym od zwykłego, że mieści się nawet w najmniejszej torbie fitness, jest niezwykle chłonny, lekki, błyskawicznie schnie. To dlatego można go używać każdego dnia, bo nawet po praniu szybko stanie się suchy, miękki i wyjątkowo przyjemny dla ciała.

Jak używać ręcznika fitness?

W każdej torbie fitness musi znaleźć się ręcznik z mikrofibry, który dobrze znosi trudne warunki treningu i jest zawsze pod ręką. Jest tak samo ważny, jak spodnie czy koszulka fitness. Najlepiej mieć dwa ręczniki fitness na siłowni. Jeden służy do wycierania się po kąpieli, drugi do zakrywania sprzętów, materacy i mat, na których ćwiczyli i będą ćwiczyć inni użytkownicy siłowni. Ręcznik fitness do rozkładania na ławeczkach i sprzętach sprawi, że ciało nie będzie miało kontaktu z materiałem, który może być pokryty bakteriami. Bo chociaż w siłowni zawsze dba się o dezynfekcję sprzętu, takie zabezpieczenie daje większą pewność. Drugi ręcznik fitness będzie służył do wycierania spoconego ciała oraz do wytarcia go do sucha po prysznicu. 

Kup lub sprzedaj ręcznik fitness w Pricelesso!

Ręcznika fitness nie kupisz w sklepiku osiedlowym. To specjalny ręcznik szyty w chłonnej i gładkiej mikrofibry. Znajdziesz go w Pricelesso. To tutaj oferta ręczników fitness pozwala na dobranie produktu idealnie do swoich potrzeb. Jeśli masz ręcznik fitness, możesz też go sprzedać, wystawiając ogłoszenie, które szybko dotrze do potencjalnych kupców. W Pricelesso łączymy miłośników sportu i zwolenników łatwej i bezproblemowej wymiany towarów.