Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Opaska fitness

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Opaska fitness staje się standardowym wyposażeniem biegacza, miłośnika nordicwalkingu, zumby i innych ćwiczeń, w szczególności aerobowych. Lekka, prosta w obsłudze, niezawodna i wielofunkcyjna opaska fitness świetnie sprawdzi się podczas intensywnych treningów, jak i codziennych spacerów, a funkcja zegarka sprawia, że jest ona także niezwykle uniwersalnym gadżetem dla osób, które rzadziej uprawiają sport. 

Czy warto kupić opaskę fitness?

Jeśli chcesz ćwiczyć i widzieć postępy także w postaci zebranych przez urządzenie reakcji organizmu, opaska fitness może być bardzo przydatna. To urządzenie z serii smart, zwane także smartband czy inteligentna opaska, które elektronicznie monitoruje aktywność fizyczną użytkownika. Wystarczy opaskę fitness założyć na nadgarstek zamiast zegarka. Będzie ona odmierzać czas, ale też liczbę przebytych kroków i przebiegniętych kilometrów. Proste funkcje przełączane za pomocą dotyku przydadzą się podczas każdego treningu, a nawet snu, gdyż wiele modeli mierzy także jakość wypoczynku. Ponieważ opaski dostępne są w wielu kolorach, wzorach i rozmiarach cieszą się powodzeniem wśród mężczyzn i kobiet. Masz już buty fitness i ubrania: koszulkę, spodnie, legginsy czy top fitness? Teraz czas także na inteligentną opaskę!

Kup lub sprzedaj opaskę fitness w Pricelesso!

W Pricelesso możesz kupić w konkurencyjnej cenie opaskę fitness do uprawiania sportu zawodowego i amatorskiego oraz po prostu do odmierzania czasu i monitorowania funkcji organizmu. Użytkownicy Pricelesso sprzedają opaski fitness wielu marek, oferując je w dobrych cenach i z wysyłką pod wskazany adres. Jeśli chcesz sprzedać opaskę, może to także zrobić tutaj: opaska fitness wystawiona w portalu Pricelesso szybko znajdzie nabywcę!