Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Wałek do masażu

Widok:
Sortuj:

Dobry masaż ma zbawienne działanie na całe ciało. Rozluźnia mięśnie, rozgrzewa je przed treningiem, sprawia, że czujemy się zrelaksowani i gotowi do stawiania czoła wyzwaniom. Nie każdy jednak może regularnie korzystać z pomocy rehabilitanta lub masażysty w SPA. Tymczasem wałek do masażu sprawdzi się w każdym domu, w biurze i na sali ćwiczeń, bo pozwala na wykonanie prostego treningu ciała za pomocą wypustek, które dogłębnie masują każdy mięsień. 

Zalety wałka do masażu

Lekki, niedrogi wałek do masażu pobudza mięśnie do pracy, zwiększa nawodnienie organizmu, przyspiesza regenerację mięśni, pobudza krążenie krwi, odpręża i przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu. Ćwiczenia na wałku do masażu poprawiają elastyczność ciała i zwiększają zakres ruchu kończyn, co jest niezwykle ważne w rehabilitacji po urazach, zabiegach operacyjnych i bólach mięśni. Polecamy wałki do masażu do ćwiczeń mięśni grzbietu, brzucha, bioder, ud, łydek i klatki piersiowej.  Wałek, obok innych akcesoriów: gumy do ćwiczeń czy hantli do ćwiczeń, wspaniale rozwija całe ciało.  

Kup lub sprzedaj wałek do masażu w Pricelesso!

Dobry wałek do masażu, twardy czy miękki, długi oraz krótki, przeznaczony dla osób początkujących oraz zaawansowanych można kupić w Pricelesso. Łączymy osoby, które chcą sprzedać wałek do masażu z tymi, które chcą wzmocnić swoje mięśnie i poszukują najlepszych produktów w korzystnych cenach. Jeśli posiadasz wałek do masażu na sprzedaż, tutaj szybko znajdziesz kupca, który skorzysta z Twojej oferty.