Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Taśma do ćwiczeń

Widok:
Sortuj:

Nowoczesne akcesoria do ćwiczeń umożliwiają wykonywanie ich w domu oraz w siłowni, pod okiem instruktora, rehabilitanta lub samodzielnie. Prosta taśma do ćwiczeń jest jednak niezwykle skuteczna, a regularnie wykonywane za jej pomocą ćwiczenia przynoszą wyraźne rezultaty w postaci wzmocnienia mięśni. Sprawdź, czy taśma do ćwiczeń nie przyda się także Tobie.

Zalety ćwiczenia z taśmą

Taśma do ćwiczeń to specjalistyczna guma, która wykorzystywana jest powszechnie podczas treningów siłowych, w ćwiczeniach rozciągających i rozgrzewających. Główną zaletą taśmy do ćwiczeń jest jej trwałość oraz to, że stawia opór, który umożliwia wykonywanie ćwiczeń wzmacniających mięśnie, ogólnorozwojowych, a nawet rehabilitacyjnych po urazach, kontuzjach, zabiegach chirurgicznych. Jest też dodatkiem do treningu aerobowego. Regularne korzystanie z taśmy do ćwiczeń poprawia kondycję, wzmacnia mięśnie rąk, pleców, ud i łydek, zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową. Niewielkie rozmiary i lekkość taśm do ćwiczeń umożliwiają noszenie ich ze sobą lub schowanie w domu, kiedy nie są potrzebne. Żeby ćwiczyć z taśmą, wystarczy mieć odrobinę wolnego miejsca, matę do ćwiczeń i wygodny strój fitness. Można je stosować zamiennie z gumami do ćwiczeń.

Kup lub sprzedaj taśmę do ćwiczeń w Pricelesso!

Przekonaliśmy Cię, że taśma do ćwiczeń to znakomity produkt do treningu całego ciała? Kup taśmę do ćwiczeń w Pricelesso i odbierz ją osobiście lub poczekaj na przesyłkę od sprzedawcy. Jeśli posiadasz taśmę do ćwiczeń, możesz przygotować ciekawy opis ze zdjęciem i szybko sprzedać ją osobie, która chce wzmocnić swoje mięśnie i urozmaicić trening.