Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Step fitness

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Zajęcia fizyczne na stepie fitness są efektywną i przyjemną formą ćwiczeń. Ćwiczenia aerobowe z platformą zwaną stepem są popularne od lat 90. ubiegłego wieku i polegają na wchodzeniu oraz schodzeniu ze stopnia w rytm tanecznej muzyki. Podczas zaledwie godziny ćwiczeń można spalić nawet 600 kcal, wzmocnić całe ciało, dotlenić organizm i poprawić sobie nastrój. Nawet jeśli w najbliższym klubie fitness nikt nie organizuje zajęć ze stepu, nie martw się. Step fitness można wykorzystać także w domu. 

Jaki step do fitnessu wybrać?

Chcesz wyrzeźbić uda, łydki, pośladki, wzmocnić brzuch, ale przede wszystkim zrzucić zbędne kilogramy bez wychodzenia z domu? Załóż wygodny top fitness, buty amortyzujące uderzenia i chroniące kostkę oraz wykorzystaj profesjonalny step. Odradzamy ćwiczenie na skrzynce drewnianej czy stołeczku, ponieważ step fitness musi znosić olbrzymie obciążenia i być maksymalnie bezpieczny. Dobrej jakości step fitness może mieć regulację wysokości, którą można zwiększać wraz ze stopniem zaawansowania ćwiczeń, musi mieć antypoślizgową powierzchnię, dobrze amortyzować. Żeby się nie przesuwał, wyposażony jest w gumowe podkładki. Sprawdź, czy step zniesie minimalne obciążenie 100 kg i czy nie jest ciężki. Przecież będziesz go przenosić. 

Kup lub sprzedaj step fitness w Pricelesso!

Masz już buty fitness, wygodne ubrania sportowe i mnóstwo zapału do ćwiczeń? Kup step fitness w Pricelesso! Łączymy tutaj osoby, które chcą kupić sportowy sprzęt z tymi, którzy chcą go sprzedać. Jeśli masz step, na którym już nie ćwiczysz, stwórz ogłoszenie i czekaj na odpowiedzi potencjalnych kupców. Na pewno szybko się pojawią!