Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Skakanka

Widok:
Sortuj:

Skakanka jest fantastycznym dodatkiem do każdego treningu. Mieści się nawet w najmniejszej torbie fitness i można ją mieć zawsze pod ręką. Jest znakomitym uzupełnieniem codziennych ćwiczeń, jeśli biegasz, pływasz, trenujesz na siłowni. Skakanka kosztuje niewiele i nie wymaga użycia siły. Poprawi kondycję błyskawicznie i dotleni całe ciało. 

Zalety skakanki 

Sznur z dwoma uchwytami to najprostszy sprzęt fitness, który umożliwi wprowadzenie ciekawych ćwiczeń do treningu. Skakanie modeluje sylwetkę, w szczególności nogi, ale także ręce i plecy, podnosi kondycję, sprawia, że cały organizm się dotlenia. Nie bez powodu ze skakanek korzystają nawet profesjonalni sportowcy, między innymi pięściarze. Można na skakance ćwiczyć w parku, w domu, na sali gimnastycznej czy na siłowni. Szybko wzmocnisz efekt wykonywania skoków przez skakankę, jeśli na nogi nałożysz obciążniki do ćwiczeń. Poza tym wiele nie potrzebujesz: wystarczą buty fitness, które dobrze amortyzują i chronią kostkę. 

Kup lub sprzedaj skakankę w Pricelesso!

Skakankę możesz kupić w Pricelesso. Wybierz klasyczną lub model z regulowaną długością albo skakankę z obciążeniem, jeśli chcesz wzmocnić mięśnie górnych partii ciała. Lubisz poprawiać swoje wyniki, bić rekordy? Kup w Pricelesso skakankę z licznikiem skoków lub z pomiarem spalonych kalorii. Tutaj możesz też sprzedać skakankę, z której już nie korzystasz. Zrób to szybko, bez kosztów i ciesz się zyskami w domowym budżecie.