Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Roller do masażu

Widok:
Sortuj:

Roller do masażu jest lekkim i niedrogim produktem sportowym, który ułatwia skuteczny masaż, regenerację mięśni i walkę z bólami ciała po intensywnym treningu. Roller do masażu to tak prosty przyrząd, że można z niego korzystać samodzielnie w domu, jednak olbrzymim powodzeniem cieszy się szczególnie wśród fizjoterapeutów. To skuteczny sposób na walkę z przykurczami i na uelastycznienie kończyn po wysiłku, zabiegu medycznym czy kontuzji. 

Zalety rollera do masażu

Intensywny masaż wykonany przy pomocy rollera może zastąpić nawet wizytę u masażysty. Zasada działania rollera do masażu jest niezwykle prosta, ponieważ ma on kształt podłużnego walca o karbowanej powierzchni. Osoba, która chce wykonać automasaż, musi jedynie oprzeć na nim kończynę lub plecy i wykonywać ruch, który umożliwi toczenie się na nim. Wypustki rollera rozbijają zgrubienia, poprawiają krążenie i zmniejszają ból. Masaż rollerem sprawia, że mięśnie szybciej się regenerują i spada ryzyko kontuzji. Roller do masażu pozytywnie wpływa też na skórę, która pod wpływem uciskania jest lepiej odżywiona i bardziej jędrna, a cellulit wyraźnie się zmniejsza. Z wałka do ćwiczeń może korzystać każdy, nawet w domowym zaciszu, wykonując proste ćwiczenia ujędrniające i relaksujące całe ciało. Rollera do masażu używaj nawet po prostym treningu z wykorzystaniem hantelek lub gum do ćwiczeń

Kup lub sprzedaj roller do masażu w Pricelesso!

Wybierz miękki roller do masażu na początek swojej przygody z automasażem, by z czasem zmienić go na roller o średniej twardości lub twardy, polecany osobom zaawansowanym i ćwiczących od dawna na siłowni. Każdy taki roller możesz kupić w Pricelesso. Jeśli posiadasz roller, z którego już nie korzystasz, sprzedaj go w Pricelesso i ciesz się przypływem gotówki.