Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Piłka do ćwiczeń

Widok:
Sortuj:

Piłka do ćwiczeń znakomicie spełni oczekiwania ćwiczących w siłowni, w sali ćwiczeń, w gabinecie rehabilitacyjnym, ale także w domu, w którym można wykonywać proste ćwiczenia wzmacniające całe ciało. Chociaż wielu osobom duża, dmuchana piłka do ćwiczeń kojarzy się z salą porodową, ma ogromny potencjał, z którego warto skorzystać podczas treningu relaksującego, rozluźniającego i wzmacniającego. 

Zalety piłki fitness

Właściwie w każdym klubie sportowym można dzisiaj spotkać piłki fitness leżące obok hantelków czy mat do ćwiczeń. W wielu z nich organizowane są nawet zajęcia bodyball oparte o serię ćwiczeń wykorzystujących duże, dmuchane piłki. Uwielbiają je szczególnie kobiety, które lubią łączyć trening aerobowy z siłowym. Dmuchana piłka do ćwiczeń jest elastyczna, duża, wykonana z gumy, która znosi wysokie obciążenia. Im piłka jest większa, tym twardsza i bardziej odporna na uszkodzenia. Na piłce do ćwiczeń mogą ćwiczyć osoby dorosłe, także te z problemami zdrowotnymi, kobiety ciężarne, mamy z niemowlakami. Wprowadzenie ćwiczeń z piłką do codziennych treningów na pewno będzie urozmaiceniem, które zmotywuje do regularności i zaangażowania. 

Kup lub sprzedaj piłkę do ćwiczeń w Pricelesso!

Dzięki piłce do ćwiczeń wzmocnisz mięśnie tułowia, miednicy, pleców, brzucha, poprawisz zmysł równowagi, pozbędziesz się stresu. Dzięki Pricelesso kupisz wymarzoną piłkę do ćwiczeń w dowolnym kolorze i średnicy, jaka umożliwi Ci wykonywanie ulubionych ćwiczeń. Jeśli masz już piłkę, a z niej nie korzystasz, możesz ją szybko sprzedać. To takie proste!