Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Mata do ćwiczeń

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Mata do ćwiczeń sprawdza się znakomicie w szkołach jogi, fitness klubach i w siłowniach, ale własną matę do ćwiczeń może mieć każda osoba, która ceni sobie ruch i korzysta z dobroczynnego wpływu gimnastyki na samopoczucie. Z maty do ćwiczeń warto korzystać podczas zajęć zorganizowanych, ciesząc się wygodą i komfortem, ale także w domu w trakcie ćwiczeń przed telewizorem. 

Zalety maty do ćwiczeń

Mata do ćwiczeń przypomina popularne, turystyczne karimaty i wykonana jest z syntetycznej pianki, która chroni przed stłuczeniami, otarciami i poślizgnięciem się podczas zajęć fizycznych. Izoluje także od podłoża, dzięki czemu podnosi komfort podczas wykonywania ćwiczeń w sali, w parku, na trawniku lub na zimnej podłodze. Jest także zabezpieczeniem podłogi przed zarysowaniem. Na matę do ćwiczeń na pewno trafimy w siłowni, w studiu jogi i pilatesu, warto jednak mieć ją też w domu, by ćwiczyć, medytować albo wygodnie posiedzieć na podłodze. Żeby wykonać proste ćwiczenia na macie, wystarczy luźne ubranie: spodnie i bluzka fitness. Lekka, zwijana mata do ćwiczeń jest poręczna i można ją mieć zawsze ze sobą. 

Kup lub sprzedaj matę do ćwiczeń w Pricelesso!

Maty do ćwiczeń dostępne są w Pricelesso w różnych rozmiarach, grubościach, kolorach i wzorach. Jeśli jeszcze nie masz własnej maty do ćwiczeń, nie zwlekaj i kup ją teraz. Jeśli masz matę do ćwiczeń, którą chcesz sprzedać, wystaw ogłoszenie, aby zdobyć jak najwięcej ofert i cieszyć się udaną transakcją.