Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Hantelki

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Jeśli potrzebujesz dodatkowego obciążenia podczas ćwiczeń cardio lub po prostu znudziły Ci się dotychczasowe plany treningowe, możesz sięgnąć po proste akcesoria do ćwiczeń. Hantelki znakomicie sprawdzają się podczas ćwiczeń w domu i w studio fitness, zmuszając mięśnie do jeszcze większego wysiłku. 

Hantelki - skuteczniejszy i bardziej efektywny trening

Hantelki przydają się w treningu aerobowym, cardio, w trakcie biegania oraz podczas wykonywania ćwiczeń rehabilitacyjnych, usprawniających kończyny po kontuzjach i zabiegach chirurgicznych. Hantelki występują w wielu wariantach: do trzymania w dłoniach i do zakładania na nadgarstki, kostki, ręce i nogi. Można dobrać ich ciężar idealnie do swoich potrzeb, uzupełniając trening fitness o proste ćwiczenia siłowe. Hantelki ułatwiają wzmocnienie całego ciała oraz zrzucenie zbędnych kilogramów. Wykonywanie ruchów z hantlami modeluje sylwetkę, wzmacnia mięśnie, ale nie obciąża stawów tak mocno, jak podnoszenie ciężarów. Hantelki można stosować zamiennie podczas treningu z gumami do ćwiczeń lub obciążającymi taśmami do ćwiczeń

Kup lub sprzedaj hantelki w Pricelesso!

Uzupełnienie własnego kącika do ćwiczeń o hantelki to bardzo tani i dobry sposób na skuteczne treningi w domowym zaciszu. Jeśli chcesz kupić swój pierwszy zestaw, poszukaj hantelek w Pricelesso. Tutaj też możesz sprzedać swoje hantelki, jeśli już ich nie używasz. Wybierz lub wystaw na sprzedaż hantelki i ciesz się udaną transakcją z innymi miłośnikami sportu.