Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Stoper do biegania

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Stoper do biegania, zwany inaczej sekundomierzem, to prosty i precyzyjny jednocześnie przyrząd do pomiaru krótszych odcinków czasowych. Stopery są powszechnie stosowane w sporcie, przydają się między innymi podczas treningów biegowych, zwłaszcza kiedy biegacz szlifuje formę przed zawodami lub maratonem. 

Stoper do biegania: dlaczego warto go mieć?

Stoper to kolejne po zegarku do biegania lub pulsometrze do biegania urządzenie, które przydaje się podczas treningu biegowego. Najczęściej stosowane obecnie są modele cyfrowe, które pełnią też rolę zegarka. Niektóre stopery do biegania mogą nawet współpracować z aplikacją w smartfonie. Dobry stoper do biegania nie tylko dokonuje dokładnych pomiarów, ale także zapamiętuje je. Przydaje się do mierzenia międzyczasów i innych parametrów ważnych dla trenera i biegacza. Warto zwrócić uwagę, że stoper dla biegacza powinien być odporny na wstrząsy i różnorodne warunki atmosferyczne, np.: zimno, ciepło i deszcz. 

Kup lub sprzedaj stoper do biegania w Pricelesso!

W Pricelesso kupisz lub sprzedasz stoper do biegania, bo to portal stworzony z myślą o miłośnikach sportu. Znajdziesz tutaj wszelkie urządzenia niezbędne podczas treningu lub jako sprzedawca znajdziesz chętnych na Twoje produkty. Czego nie da Ci inny portal ogłoszeniowy? Z użytkownikiem Strefy Sportu Pricelesso można negocjować cenę zakupu towaru i wystawiać ogłoszenia nie tylko do działu „sprzedam”, ale także „kupię”.