Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Pulsometr do biegania

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Wielu początkujących biegaczy nie wie, jak ważne jest badanie swojego pulsu podczas treningu. Zbyt szybkie bicie serca powoduje zmęczenie organizmu, zmniejsza jego wydajność, nie przyczynia się wcale do budowy mięśni czy wzrostu kondycji. Żeby zawsze mieć dosłownie i w przenośni „rękę na pulsie”, warto zakupić pulsometr do biegania. To proste urządzenia, które zapewni lepszy i bezpieczny trening biegowy. 

Dlaczego potrzebujesz pulsometru?

Pulsometr do biegania pozwala kontrolować stan organizmu poddawanego dużemu wysiłkowi fizycznemu. Dzięki kontrolowaniu funkcjonowania i wydolności ciała, możemy dobierać optymalny rodzaj treningu i wzmacniać wytrzymałość mięśniową. Pulsometr do biegania jest narzędziem wspierającym pracę nad poprawą kondycji i przydaje się podczas treningów przed zawodami czy maratonem. Na ekranie urządzenia, który przypomina zegarek, wyświetlają się dane dotyczące tętna. Odpowiednie wartości sprzyjają spalaniu tkanki tłuszczowej i zabezpieczają biegacza przed przykrymi konsekwencjami przetrenowania. Możesz go używać tak samo, jak zegarek do biegania lub wykorzystać razem ze stoperem do biegania.

Kup lub sprzedaj pulsometr do biegania w Pricelesso!

Sprzedawcy w Pricelesso oferują różne rozwiązania, dzięki którym można kontrolować swój puls, przede wszystkim proste w użyciu pulsometry do biegania, które dostarczają Ci informacje dotyczące Twojego treningu. W Pricelesso możesz też sprzedać pulsometr do biegania i inne przedmioty, które służą do treningu biegowego.