Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Opaska na telefon do biegania

Widok:
Sortuj:

Współczesny telefon nie służy już tylko do dzwonienia. Jest prawdziwym centrum dowodzenia w domu, w pracy, a także na treningach. Dzięki nowoczesnym aplikacjom podczas joggingu można słuchać muzyki, liczyć spalone kalorie i notować dokładnie przebieg trasy. Żeby telefon nie przeszkadzał podczas biegu, niezbędna jest opaska na telefon do biegania.

Jak przechowywać telefon podczas biegu?

Trzymanie telefonu w dłoni jest dla niego niebezpieczne, kieszenie w spodniach do biegania są zbyt małe na duże smartfony, a nie każdy trenuje z plecakiem do biegania. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest kupno opaski na telefon. Opaska na telefon do biegania posiada przezroczystą, zapinaną na zamek lub rzep kieszeń, w której zmieści się nawet dużych rozmiarów smartfon oraz miękką, elastyczną i wytrzymałą opaskę, którą można zamocować na własnym ramieniu. Takie rozwiązanie jest bezpieczne dla sprzętu, umożliwia pociągnięcie kabla do słuchawek oraz sprawia, że nie trzeba wyjmować telefonu, by z niego skorzystać. 

Kup lub sprzedaj opaskę na telefon do biegania w Pricelesso!

Chcesz wygodnie trenować i mieć swój ulubiony telefon zawsze przy sobie? W Pricelesso znajdziesz opaski na telefon do biegania w każdym kolorze i na każdy rozmiar smartfona. Skorzystaj z propozycji sprzedawców lub sam sprzedawaj produkty do biegania i innych sportów. W Pricelesso każdy może sprzedawać, kupować, negocjować cenę, zarówno produktów, jak i pakietów do wystawiania ogłoszeń. To prosty i skuteczny sposób, by cieszyć się udanymi transakcjami.