Twój Sportowy Serwis Ogłoszeniowy
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Opaska do biegania

Widok:
Sortuj:

Opaska do biegania niejedno ma imię. Możesz od razu pomyśleć o miękkiej opasce na głowę, która utrzyma Twoje włosy w ładzie i ochroni uszy, a ktoś inny będzie miał przed oczami smartband, elektroniczną opaskę do monitorowania przebiegu treningu. Każdą, niezależnie od materiału i sposobu działania możesz wykorzystać podczas joggingu.

Opaska do biegania - na rękę, na głowę, ramię i zapinana w pasie

Akcesoriów do biegania jest co niemiara. Możesz kupić wygodne buty do biegania, odzież, a także różnorodne opaski, które ułatwią Ci trening. Zacznijmy od głowy, bo na nią założyć można miękką opaskę, która sprawi, że Twoje włosy pozostaną na miejscu, pot z czoła wchłonie się w tkaninę, a uszy zostaną osłonięte przed wiatrem. Opaskę możesz wykorzystać także do schowania kluczy i portfela, jeśli kupisz taką w formie saszetki umieszczanej w pasie. Jeśli wybierzesz opaskę do biegania na ramię, umieścisz w niej ukochanego smartfona, którego możesz sparować z kolejną opaską - na nadgarstek. Opaska typu smartband to nie tylko zegarek, ale także urządzenie, które monitoruje Twoje czynności fizyczne, liczbę pokonanych kilometrów i spalonych kalorii. 

Kup lub sprzedaj opaskę do biegania w Pricelesso!

To nie jest ważne, jakiej opaski do biegania poszukujesz, bo każdą kupisz od sprzedawców w Pricelesso. To tutaj skupiamy miłośników biegania, którzy posiadają akcesoria do joggingu i osoby, które chcą je kupić, by poprawić komfort treningów. Możesz samodzielnie poszukiwać towarów, wystawić ogłoszenie w dziale „kupię” lub sprzedawać, ciesząc się z korzystnych pakietów i możliwości negocjowania cen.