Łączymy oferty, łączymy ludzi.
Cena (PLN)
WYCZYŚĆ FILTRY

Etui na telefon do biegania

Widok:
Sortuj:
Brak ogłoszeń w tej kategorii

Czy telefon jest niezbędny do biegania? W obecnych czasach smartfon może być narzędziem treningowym. Niejeden biegacz ma w nim aplikacje służące do monitorowania przebytej trasy, tempa biegu czy wartości dotyczących funkcjonowania organizmu podczas wytężonej pracy. Żeby nie biegać ze smartfonem w kieszeni, potrzebne jest praktyczne etui na telefon do biegania. 

Jak chronić telefon podczas biegu?

Smartfon nie jest małym telefonem, dlatego nie zawsze można trzymać go w spodniach do biegania. Etui na telefon do biegania świetnie nadaje się do jego przechowywania. Najczęściej zapina się go na ramieniu za pomocą rzepów zamocowanych na wygodnej opasce. Do etui mieszczą się nawet telefony z ekranem 7 lub 8-calowym. Dzięki temu, że telefon zamontowany jest na ramieniu, można do niego podpiąć słuchawki do biegania i rozkoszować się muzyką podczas treningów. Ponieważ etui na telefon do biegania posiada kieszeń wykonaną z przezroczystego tworzywa, biegacz może obserwować ekran na bieżąco, a nawet zmieniać ustawienia urządzenia.

Kup lub sprzedaj etui na telefon do biegania w Pricelesso!

Dowolne etui na telefon do biegania możesz kupić lub sprzedać w Pricelesso. Portal ze strefą sportu oferuje możliwości negocjowania cen ze sprzedawcami, wystawiania produktów sportowych z każdej dziedziny i poszukiwania wymarzonych sprzętów, ubrań czy urządzeń treningowych. W Pricelesso kupowanie i sprzedawanie jest proste i skuteczne, a produkty sportowe w najlepszych cenach.